BaylinoGösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 51 (4 Sayfa)

Baylino

Davetiye; düğün ve tören gibi etkinliklere katılmasını istediğiniz kişilere gönderilen özel kartlardır. Ucuz davetiye burada sloganı ile çıktığımız bu yolda, özel gün ve geceleriniz en uygun ve kaliteli davetiyeleri üretmek için buradayız. Baylino davetiye istiyorsanız Baylino Davetiye ve diğer kategorilerimizi ziyaret etmelisiniz.

Baylino Davetiye Çeşitleri

Davetiye, kraft kağıda özel tasarım kesimli ve hasır boncuklu olarak hazırlanır. Tercihe göre yine kraft kağıt üzerine çiçek desenli, çınar yapraklı, çizgi kahramanlı, altın yaldızlı, saat desenli olarak hazırlanabilir. Daha özel bir davetiye olsun isterseniz resimlerinizi davetiye üzerine baskı yapmak mümkündür.

Davetiyeler, özel zarfı içinde gönderim yapılır. Zarfları seçme imkanına sahipsiniz. Dilerseniz hasır ipli veya boncuklu bağlamalı olarak da seçebilirsiniz. Hasır ipli ya da boncuklu bağlamalı modellerimizin ölçüleri 20 x 14 santimetredir.

Türkiye davetiye firmaları arasında uzun yıllardır sektörde kendini kanıtlayan firmamız ile irtibata geçerek davetiyenin üzerine dilediğiniz tasarımı yaptırmanız mümkündür. Varak, gümüş ya da altın yazı şekillerinden hangisi istenirse o şekilde yazılır. Davetiyenin aksesuarları sizlere gönderilir. Dilerseniz aksesuarları takılı da alabilirsiniz. Sipariş verildikten sonra aynı gün basıma girer ve baskı işlemi bitimi kargoya verilir.

Sipariş Nasıl Verilir?

Firmanın internet sitesinde bulunma görsellerden davetiye seçmeniz mümkündür. Dilerseniz seçtiğiniz davetiye mail adresinize gönderilir ve bu sayede daha ayrıntı görme imkanınız olur. Siparişler 50 ve katları olacak şekilde verilir. Davetiyelerin içinden en fazla 3 adet hatalı davetiye çıkabilir. Firma yetkilileri sizlere yardımcı olmak için birçok farklı desen ve tasarım da davetiye motifi üretmektedir. Baylino davetiye hem spor hem klasik şıklık arayanlar için bir numaralı bir davetiyedir.