Armoni TimesGösterilen: 1 ile 100 arası, toplam: 103 (2 Sayfa)

Armoni Times

Armoni Times Davetiye Modelleri

Davetiye telaşına girmiş çok sayıda ki çift gibi sizlerde düğün konseptiniz ile uyum içerisinde olacak bir davetiye tasarımı için, bizi seçmelisiniz. Gününde teslimat ve de şık davetiyenin ilk adresi olan Baylino.com Armoni düğün davetiyesi modellerinin görsellerine ulaşmak isteyenlerin uğrak noktası haline geldi.

Genel Fiyatlandırma

Farklı konseptlere ev sahipliği yapacak olan düğün çeşitlerine ve de gelin ile damadın tarzına uygun davetiye çizimleri ile alakalı da çalışmalar yapıyoruz. Web sayfamızda Armoni Times Davetiye kategorisinde bulunan ucuz davetiye modelleri ve diğer davetiyelere dair birim fiyat uygulaması sizlerle paylaşılıyor. Ancak davetiyeden çıkartmak istediğiniz herhangi bir şey ya da davetiyeye eklemek istediğiniz herhangi bir şey varsa bu durumda yine aynı birim fiyat üzerinden hesaplanarak, sizlere en uygun teklifi sunuyoruz. Uygun düğün modelleri konusunda bizden daha uygun ve de aynı kalitede başka bir firma ile karşılaşma olasılığınız yok. Bizlere güvenin ve yıllarca hatırlanacak o günde bizim de bir katkımız olmasına izin verin.

Davetiye Boyutları ve Diğer Özellikleri

Davetiye boyutları, davetin türüne göre farklılık gösterdiği gibi, tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda da boyutlarda farklılık sağlayabiliyoruz. Genel olarak davetiye boyutları; 16*16 civarında değişiyor. Bunun haricinde baskı şeklimiz, en kaliteli baskı yöntemi olan standart ofset baskıdır. Kendinden zarflı modellerimizde olduğu gibi diğer modellerde de teslim süremiz 1 ile 3 iş günü içeresinde değişiklik gösterebilir.