Concept DavetiyeGösterilen: 1 ile 100 arası, toplam: 106 (2 Sayfa)

Concept Davetiye

Concept Davetiye Çeşitleri ve Fiyatları

Davetiye nikah, sünnet kına gibi özel günlerde kullanılan bir üründür. Davetiye örnekleri seçimi tamamen sizin zevkinize ve ekonomik durumunuza kalmıştır.

Sedef Concept Davetiye Çeşitleri

Sedef davetiyeler, kalın mukavva üzerine yapılır. Daha çok sedef davetiye ismi ile bilinir. Davetiye üzerindeki yazılar kabartmalı yazıdır. Sedef davetiye aksesuarı olarak genelde püskül kullanılır. Zarfları özel olarak üretilmiş olup dış kısımları kumaş kaplama olabilmektedir. Zarf üzerinde pencere veya kalp şeklinde bir ayrıntı vardır. Dilerseniz altın yaldızlardan oluşan süslemeler kullanılabilir.

Davetiyenin kenar kısımlarına istenilen renklerde kabartma uygulanabilir. Varak, altın ve gümüş yazı ile süslemek mümkündür. Klasik davetiye sevenler kadife kaplama püsküllü sedefli davetiye siparişi verirken daha spor sevenler sade sedefli tercih ederler. Sitemizde nikah davetiyesi modelleri çok çeşitli olup dilediğiniz davetiyeyi çok kısa bir sürede temin etme imkanına sahip olursunuz.

Kargo ve Ulaşım Nasıl Olur?

Firmamızdan seçtiğiniz davetiye için sipariş oluşturmanız gerekir. Ödeme yapıldıktan sonra en geç 3 güne kadar verdiğiniz adrese teslim edilir. Davetiye siparişini firmamızın internet sitesinden seçerek vermeniz mümkündür. Sedef davetiye için sipariş tutarı minimum 100 adet olmalıdır. Daha sonra 50 ve katları şeklinde artış sağlanabilir. Davetiyenin aksesuarları takılıp gönderi yapılabileceği gibi takılmadan da gönderilebilir. Bu tamamen sizin tercihiniz ile alakalı bir durumdur. Kargolanan davetiyelerin içinden hatalı davetiye çıkabilir, ama bu sayı 3 adeti geçmez.