Ecolive DavetiyeGösterilen: 1 ile 80 arası, toplam: 80 (1 Sayfa)

Ecolive Davetiye

Ecolive Davetiye Model ve Çeşitleri

Davetiye, özel günlerin vazgeçilmez ve en önemli parçalarından birisidir. Bu yüzden kağıt kalitesi, yazılacaklar ve diğer birçok unsurda uyumlu bir şekilde bir araya gelerek davetiye tasarımını oluşturmaktadır. Bu konulara dikkat eden müşterilerimiz genellikle Ecolive davetiye seçeneklerini tercih etmektedir.

Düğün davetiye örnekleri kategorisi içerisinde modellerimiz seçkinliğiyle kendini ön plana çıkartmaktadır. Genelde kraft zemin üzerinde parmak izleri bulunan, gelin ve damat isimlerinin etiket şeklinde yer aldığı ve kalite olarak yüksek gramajlı kağıttan imal edilmiş özel günlerin davetiyesidir diyebiliriz.

Davetiye fiyatları nasıldır?

Davetiye fiyatlarımız kalitesine göre farklılık gösterecektir. Ancak genel olarak davetiye modelleri fiyatı verilmek gerekirse genelde 1 TL ile 10 TL arasında değiştiğini söylemek yanlış olmaz. Kendinden zarflı olmasına veya herhangi bir zarf ile birleştirilmesi sonucunda fiyatlarda farklılık göstermektedir. Varaklı, yaldızlı veya sizin tercihlerinize göre fiyatlarımız esnemeye müsaittir.

Davetiye modelleri

Davetiye modellerinin de hepsi sitemiz üzerinde bulunmaktadır. Davetiye modellerinde genel olarak ağır renkler ve sade bezemeli süslemeler hakim olmaktadır. Bu tarzı seçen kişilerin pişmanlık yaşamayacağı modellerden biridir. Ayrıca tüm davetiyelerin kenar kısımlarında küçük bilgi notları ve davetiye hakkında kısa faydalı bilgiler verilmiştir.

En uygun davetiye modelleri içerisinde en favori olan parçalara yer verdiğimiz kataloğu görebilmek ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen sitemizi ziyaret edin veya irtibat numaralarımız ya da adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.