Davetiyeleri teslim aldıktan sonra ki 7 iş günü içerisinde İletişim sayfamız da bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak, bizi bilgilendirdikten sonra davetiyelerinizi iade edebilirsiniz.

Geri Ödeme Şartları

Bizler davetiyelerinizin üretimine başlamadan önce, belirtmiş olduğunuz bilgiler ışığında hazırladığımız davetiyenizin örneğini size ulaştırırız, akabinde “Baskı Onayı” adını verdiğimiz bir Onaylama isteriz, örneğin üretilmesine onay vermeniz halinde davetiyelerinizi üretmeye başlarız.

Üretimine başlanmamış davetiyelerin ücreti ödenmiş ve o siparişin iptali isteniyor ise 2 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştiren hesaba ücret iadesini yaparız.

Davetiyelerin üretimi sonrasında tespit edilen metin yada rakam gibi içerik hataları, müşterinin yazılı beyanından kaynaklanıyorsa, tarafımızdan kaynaklı bir kusur olmadığı için ödemesini yapmış ise kendisine ücret iadesini yapamayız, ödemesini yapmamış ise, anlaşılan tutarın kendisinden tahsilini gerçekleştiririz.

Müşterimizin yazılı beyanında doğru bilgiler bulunuyorsa ve “Baskı Onayı” aşamasında müşterimizin de farkedemediği hatalar bulunmasına rağmen davetiyelerin üretimine başlanmışsa, bu durumda hatanın bizden kaynaklandığını kabul ederek, müşterimizin asla mağdur olmasına izin vermeyiz ve ödeme yapmış ise 2 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştiren hesaba ücret iadesini yaparız.

Kargo Şartları

Kargo teslimatı esnasında davetiyeleri kontrol ederek teslim almanızı öneriyoruz, çünkü davetiyeleriniz bizim veya kargo firması tarafındaki bir kusurdan dolayı hasar görmüş ise kargo görevlisine tutanak tutmasını rica ederek davetiyeleri teslim almayabilirsiniz.

Garanti Şartları

Davetiyeler tekrar satılabilme özelliği olmayan ürünler kategorisinde bulunduklarından, değişimleri söz konusu değildir.

Satış Şartları

Davetiyelerin satış şartları Davetiye tedarikçilerine göre farklılık gösterdiği gibi, bir tedarikçiye ait davetiye modelleri arasında da farklılıklar bulunmaktadır, bu nedenle Satış Şartlarına satışı yapılcak olan Davetiye’nin Açıklama kısmında yer vermeyi uygun gördük.