400₺ Üzeri Kargo Bedava
0212 462 1974

Davetiye Sözleri


Aşağıda bazı davetiye sözlerini sizlerle paylaşmak istedik tabi ki bunlarında dışında da davetiye sözü belirtmeniz mümkün, her şey gönlünüzce olsun.


Düğün Davetiye Sözleri


 1. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 2. Sevdik birbirimizi evlendirin dedik bizi bu mutlu günümüzde bekliyoruz sizleri.
 3. Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.
 4. Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
 5. Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken bu mutlu günümüzde yanımızda olmanızı istiyoruz.
 6. İki cihan mutluluğu duası ile birlikteliğimize ilk adımı atarken, sizleri de aramızda görmekten onur duyarız..
 7. SEVGİLİ ! Sen benim en gizli sadakatım ve cehennemle arama set olacak en tatlı gözyaşımsın ! Sen benim solumda saklı secdedeki duamsın Sen benim kalbimin en mahrem yanı Rabbimin armağanı ve en güzel yangınımsın ! Herkes gitse de sevgili ! SEN BANA KALANSIN.
 8. Hep aradım buldum sandım ben seni. Meğer ki her kürremde her zerremde sen varsın. Seyyahiyem sana göç etmek istesem. Her adımda her karede sen varsın. Bu mutlu karemizde sizleride aramızda görmek istiyoruz.
 9. Kışım Bitti Artık Vuslat Vaktidir Ak Sakallı Ulu Kocaları Dua’sı İle Baharım’a Kavuşma Vaktidir Gün Beş Mızrak Boyu Yükseldiğinde Yeni Kurduğum Obamın Hatunuyla Hayatlarımızı Birleştireceğimiz Bu Mutlu Günümüzde Siz Değerli Yakınlarımız & Dostlarımızı Aramızda Görmekten Onur Duyarız...
 10. Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki "Kim O" de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız ...
 11. Biz el ele tutuşarak aynı hayata adım atmaya karar verdik. Biz kalplerimizi birleştirerek iki canı bir yapmaya karar verdik. Birlikte bir yaşamın kapısını araladığımız, aynı mutluluklara sevineceğimiz, aynı hüzünlere üzüleceğimiz, aynı ekmeği aynı sofrada paylaşacağımız hayatımızın en anlamlı gününde siz değerli sevdiklerimizi yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.
 12. "Gün" elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o "Gün".. Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız...
 13. Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
 14. Düğünümüzde sizleri de yanımızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
 15. Biz; Hayatın zorluklarına karşı beraber göğüs germeye, İyi günde de kötü günde de ellerimizi sımsıkı kenetlemeye, Aynı lokmayı bölüşmeye aynı bardaktan su içmeye, Karar verdik. Allah'ın emrini, Peygamberimizin kavlini yerine getireceğimiz en özel günümüzde siz de mutluluğumuza ve yeni hayatımıza adım attığımız ana ortak olmak ister misiniz?
 16. Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.
 17. Evliliğe ilk adım attığımız nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 18. Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.
 19. Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.
 20. Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya...EVET
 21. İkimiz de maviyiz biz, birimiz gökyüzü birimiz deniz.
  Gökyüzü sonsuz, özgür ve bazen de sessiz 
  Uçsuz bucaksız, gizemli ve derin bir deniz
  Ne rüzgarlar kavuşabilirdi derine 
  Ne de dalgalar uçabilirdi özgürlüğe 
  Ama masal bu ya, karıştırdı dalgaları rüzgara 
  Çıkardı sonsuzluğa doğru uzun bir yola 
  Gün geldi ve kavuştu gökyüzüyle deniz 
  Masalımızın ilk gününe sizler de davetlisiniz
 22. Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır.

  Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir
 23. Sen benim; Yaradan'dan ötürü yaradılanı sevişim, bir adım gelene on adım gidişimsin...
  Sen benim, bugünüme şükür, yarınıma dua edişim ve kapanmayan avuç içimsin...
  Sen benim; sonsuz sadakatim, merhametim, hissiyatım, şefkatimsin...
  Sen benim; her şeye rağmenim, asla pes etmeyişim, başımı öne eğmeyişim ve ümidimi yitirmeyişimsin...
 24. .... ve .... 
  Geleceğe doğru atacakları Bu ilk adımı beraberce yürümek Ve mutluluğu paylaşmak üzere Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.
 25. .... ve .... mutluluklarını sizinle paylaşmaktan onur duyarlar?
 26. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 27. Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.
 28. Yaiam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.
 29. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz ?'Evet'' derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız?
 30. Evet... Evet... Evet... 
  Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.
 31. Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara Ve gökyüzünden birer yıldız çalıp Işık yaptık geleceğimize Hayatımızın en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle...
 32. Sevdik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Bu mutlu günümüzde Bekliyoruz sizleri
 33. Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, Nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.
 34. Sevgi çemberi yakalanmaz densede Sevgililer kavuşmaz denilse bile Biz sevdik kavuştuk birbirimize Darısı tüm sevenlerin başına Bizi sevenler buyursun düğünümüze
 35. Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak, Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, Anlayış ve sabırla destek vererek, Yüzlerimiz sevgiye dönük, Ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.
 36. Bu hayat güneşi hiç batmayacak Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.
 37. Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.
 38. Sevgi, saygı ve sorumluluk duygularıyla inşasına başladığımız ve ömrümüzün sonuna kadar bu duygular içerisinde Rabbimizin izniyle ayakta tutacağımız huzurlu yuvamızın kapılarını açan bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten sevinç duyarız.
 39. Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal degil, gercek biz bu gercegi beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.
 40. Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.
 41. Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım Geleni başımızın üstünde Gelmeyeni gönlümüzde tutalım
 42. Mutluluk gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün Bizi sevenler buyursun
 43. Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun Biz evleniyoruz haberiniz olsun Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun
 44. El ele tutuşurken Saadet yolculuğuna Veda ediyoruz Bekarlığın sultanlığına Eğer uğurlamak isterseniz bizi Düğünümüze bekleriz sizi
 45. Allah'ın emridir yaşantı böyle Mesut olmamıza sen dua eyle Gelip düğünümüze şeref eyle Gelmeyen dostlara selam söyle Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri
 46. Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.
 47. Hayatımızın en doğru kararını verip, ikimizde evet diyoruz. Ve siz dostlarımızı şahidimiz olarak bekliyoruz.
 48. Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de orada, düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 49. İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.
 50. Mutluluk paylaştıkça büyür. Hepinizi bu mutluluğumuzu paylaşıp büyütmeye bekliyoruz.

Dini Davetiye Sözleri


 1. "İçinizde bekar olan erkek ve kadınları evlendirin." (Nur Suresi: 32)
 2. Evlenin, çoğalın. Kıyamet gününde sizin çokluğunuzla iftihar edeceğim. (Hadis-i Şerif)
 3. Allah için evlenip, Allah için evlendiren Allah'ın dostluğunu kazanır. (Hadis-i Şerif)
 4. Ey Rabbimiz! İkimizide sana teslimiyete sabit kıl, ve soyumuzdan yalnız sana boyun eğen bir ümmet yetiştir. (Bakara 128)
 5. Sevdik seviyoruz Allah'tan mutluluk diliyoruz bu mutlu günümüze tüm dostlarımızı bekliyoruz.
 6. "İçinizden kendileriyle huzura kavuşacağınız eşler yaratıp, aranızda muhabbet ve rahmet var etmesi, O'nun varlığının belgelerindendir. Bunlarda, düşünen Kavim için dersler vardır. (Rum 21)
 7. Elhamdülillah Seni Yanımda Var, Gönlümde Yâr Edene.
 8. Allah (c.c.) Buyuruyor ki: Aranızdaki bekarları kendinizden ve cariyelerinizden iyi davranışlı olanları evlendirin. Eğer bunlar fakir iseler, Allah kendi lütfu ile onları zenginleştirir. Allah (Lütfu) geniş olan ve (herşeyi) bilendir. (Nur 32)
 9. Resulullah ( S. A. A ) şöyle buyurmuştur: "Her kim Allah ile tertemiz bir şekilde görüşmek istiyorsa, eşiyle ( evli halde ) birlikte mülakatetmelidir."
 10. Resulullah ( S. A. A. ) şöyle buyurmuştur: " Bekârlarınızı evlendirin, zira bu işler Allah onların ahlakını güzelleştirir, rızıklarını arttırır ve mürüvvetlerini çoğaltır. "
 11. Allah (CC)'ın emri Sevgili Peygamberimiz (SAV)'in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız
 12. Resulullah ( S. A. V. ) şöyle buyurmuştur: " Uyuyan evli kimse Allah nezdinde, oruç tutup gece ibadetle sabahlayan bekârdan daha üstündür. "
 13. Aziz ve celil olan Allah nezdinde evlilikten daha sevimli ve değerli bir bina inşa edilmemiştir.  (Hadisi Şerif)
 14. - BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM -
  "Ey Rabbimiz Bizi yalnız sana boyun eğen Müslümanlar yap ve soyumuzdan sana boyun eğen bir ümmet yarat bizlere ibadet yerlerimizi göster, tevbemizi kabul buyur. Çünkü tevbeleri kabul eden ve merhametli olan ancak sensin" (Bakara 128)
 15. Allah için evlenip, Allah için evlendiren Allah'ın dostluğunu kazanır.  (Hadis-i Şerif)
 16. Resulullah ( S. A. V. ) şöyle buyurmuştur: " Her kim evlenirse, dininin yarısını sağlam kılmış olur. Diğer yarısı için de Allah'tan korkmalıdır. "
 17. Peygamberimiz Buyuruyor ki:
  Kim benim sünnetimden yüz çevirirse benden değildir. Muhakkak ki Nikah (Evlenmek) benim sünnetimdir. Öyleyse beni seven benim sünnetimle sünnetlensin. (Buhari ve Müslim)
 18. "İçinizde bekar olan erkek ve kadınları evlendirin" (Nur Suresi: 32)
 19. Ey Rabbimiz!
  İkimizide sana teslimiyete sabit kıl, ve soyumuzdan yalnız sana boyun eğen bir ümmet yetiştir. (Bakara 128)
 20. Evlenin, çoğalın. Kıyamet gününde sizin çokluğunuzla iftihar edeceğim. (Hadis-i Şerif))
 21. Resulullah ( S. A. V. ) şöyle buyurmuştur: "Her kim ki fakirlik korkusuyla evlenmeyi terk ederse bizden değildir."
 22. Bu izdivacı mümkün kılan Allah'a hamd ile Allah rızası ve sünnet-i seniyye üzere kuracağımız yuvanın başlangıcı olarak tertip ettiğimiz düğün merasimine hayır ve dualarınızla birlikte teşrifiniz'den mutluluk duyacağız.
 23. Ey Rabbimiz! İkimizide sana teslimiyete sabit kıl, ve soyumuzdan yalnız sana boyun eğen bir ümmet yetiştir. (Bakara 128)
 24. Hz. Aişe, Efendimiz s.a.v. beni nasıl seviyorsun dedi, Efendimiz s.a.v. ise kördüğüm gibi dedi. Aradan zaman geçince Hz. Aişe ey Allah’ın Resulü kördüğüm ne durum da? Efendimiz s.a.v. ilk gün gibi dedi… Kördüğüm gibi bir başlangıcın, bu ilk gününde sizlerin de şahitliğini diliyoruz..
 25. Bir çok zorluklardan geçerek geldik bu günlere, her şeye rağmen sevgimize sevgi katmayı başardık. Allah böyle sevgiyi herkese nasip etsin. Sizde şahit olun bu mutlu günümüze…
 26. Mutluluğumuzu yaşarken bu mutluluğumuzu tüm sevenlere de nasip olması için dualarımızı da eksik etmiyoruz. Darısı tüm sevenlere diyerek sizleri düğün törenimize davet ediyoruz…
 27. Ey yâr! Dua gibisin gönlümde. Bilirim, “besmelesiz” seversem eğer seni, kabul olmazsın. O zaman şahit ol dediğime; Seni iki cihanda sevmeye “Bismillahirrahmanirrahim”

Sünnet Davetiye Sözleri


 1. Oğlumuz diyor ki; Beni seven herkesi sünnet düğünüme bekliyorum.
 2. Biricik Oğlumuz Murat'ın, Sünnet düğününde Sizleri de aramızda görmekten Mutluluk duyarız...
 3. İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.
 4. Oğlumuz Okan diyor ki; duyduk duymadık demeyin, dostlarım ve sevdiklerim bugün benim sünnetim, bu mutlu günüme hepinizi beklerim.
 5. Oğlumuz Selçuk diyor ki; Başıma giydim fes aniden oldum prens işte karşındayım sünnetçi baba lütfen birazcık kes. :)
 6. Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.
 7. Biraz korkum olacak Biraz rengim solacak Sünnetçi amca gelip Bir parçacık çalacak Bu mutlu gün içimizde ebediyen kalacak Biliyorum en bahtiyar Annem ile Babam olacak.
 8. Öyle bir köprüdür ki Geçmek gerek Her Müslüman gelsin görsün Sünnet olup erkek olacak Gelirseniz mutlu kalacak...
 9. Ailemin tek oğluyum Babamın sağ koluyum Hey büyüklerim Bende adam oluyorum Laf aramızda ya Birazda korkuyorum Bu mutlu günümüze Sizleri de bekliyorum.
 10. Biricik Oğlumuz Selman'ın, Sünnet düğününde Sizleri de aramızda görmekten Mutluluk duyarız...
 11. Biricik Oğlumuz Sefa Diyor ki, Halalar, teyzeler, amcalar Gelin beni yalnız koymayın Kesecekmiş aman şaka sanmayın
  Sünnetim var, yalnız bırakmayın Biraz korkuyorum yanlış anlamayın.
 12. Hz. Peygamberin emridir sünnet Bana da nasip oldu bu mürvet Duyanlar duymayanlara duyursun Arzu eden herkes sünnetime buyursun.
 13. Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.
 14. İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.