400₺ Üzeri Kargo Bedava
0212 462 1974

Nişan Davetiye Sözleri

Nişan Sözleri

Aşk iki kişinin karşılıklı olarak hissettiği duyguların bütünleşmesiyle oluşan bir eylemdir. İki kişi gerçekten birbirini severse bir yuva kurma yolunda adımlar atmaya başlarlar. İlk adım isteme sonraki adım söz ve daha sonraki adım ise nişandır. Nişan alışverişi, nişan davetiyesi, davetiye üzerine yazılacak olan nişan sözleri misafirler, konuklar nişanda dağıtılacak olan pastalar bu ve buna benzer konular iki kişiyi de çok yoran olaylardır. Siz sadece nişan alışverişinizi yapın, gerisini baylino davetiye halleder.

Baylino Davetiye

Özel günlerinizi başkalarıyla paylaşmak için baylino davetiye yanınızda... Siz binlerce çeşit arasından istediğiniz nişan davetiyesini seçin nişan davetiye sözleri bizden. Size bu özel gününüzü düşünün misafirlerinizi konuklarınızı biz düşünelim.

Baylino Daveti Çeşitleri

1. Alyans davetiye

2. Anka davetiye

3. Armoni lüks

4. Baylino davetiye

5. Flora davetiye

6. Erdem davetiye

7. Wedding davetiye

En Orjinal Nişan Davetiye Sözleri

Hepimiz davetiyelerimiz üzerinde yazacak sözleri bulurken çok zorlanırız. Bu mu olsun? Şu mu olsun? Ya da diğeri daha mı güzeldi? Bu sorular başınızı çok ağrıtacak bu yüzden en Orijinal nişan davetiye sözleri 2019 sizler için derledim. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği nişan davetiye sözlerini sizler için sıralıyorum.

Klasik nişan davetiye sözleri;

- Bu mutlu günümüzde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

- Özel günler birlikte güzel olur. Nişanımıza bekleriz.

- Evlilik yolundaki ilk adımımıza davetlisiniz.

- Mutlu başlangıcımıza davetlisiniz.

- Nişan töreni ize teşrifleriniz bizi mutlu edecektir.

- Masallar gerçekmiş sizde gelip masalımıza eşlik edin Nişanımızı masala çeviriyoruz.

- Biz ellerimizi kenetlendik sizde mutluluğumuza şahit olmak istiyorsanız nişanımıza davetlisiniz.

- Yıldızlarımız barıştı ve yan yana olmak için söz verdiler sizde gelin ve buna şahit olun nişanımıza siz değerli konuklarımız davetlidir.

- Ellerimizi ve birbirimizi bırakmamaya söz verdik ve evleniyoruz. Evlenmeden önce birde nişan yapalım dedik sizde nişanımızda bizlerin yanında olun ve bize destek çıkın hepinizi bekliyoruz.

- Gereği düşünüldü ve biz nişanlanıyoruz.

- En güzel aşk filmi başlıyor sizde filmimizi izlemek isterseniz aramıza katılın.

Sizde baylino ailesine katılın ister yanımıza gelin seçelim ister İnternet sitemiz üzerinden seçimizi yapalım. Güler güzlü hizmet personellerimizle tanışın ve kafanız rahat olsun.