Kına DavetiyeleriGösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Kına Davetiyeleri

Kına Davetiyesi Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Genç kızların mutluluğunun tarifsiz olduğu anlardan biri de kına törenleridir. Bu özel günde en göz alıcı ikram, eğlence ve törenler yapılır. Ancak kına töreni öncesinde davetlileri bu törene çağırmak için kına gecesi davetiyesi seçimi yapılmalıdır. Bu davetiye de tören kadar elit ve gösterişli olmalıdır. Sizler için en özel kına gecesi davetiyelerine sitemizde yer vermekteyiz. Bu özel günlerde misafirlerinizin ilgisini çekecek kaliteli davetiye modellerini firmamızdan inceleyebilirsiniz. Bindallı modelli, meryem ana elli, çiçekli, modern gelinli, kurdelalı, objeli ve popüler kına davetiyeleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kına Davetiyelerinde En Seçkin Modeller

Gelinler, kına geceleri ve düğün törenlerinin özel olması için büyük itina gösterir ve bu özel günün bir ayrıcalığı olmasını isterler. Gelinlerimize bu gecenin değerine özel en güzel davetiye modellerini sunuyoruz. Arkadaşlarının ve dostlarının beğeneceği en güzel ve modern davetiyeler için sitemizi inceleyiniz. Erdem davetiye modelleri ile klasik bir davetiye tercih edebilir, meryem ana el modeli ile geçmişten bir esinti tercih edebilirsiniz. Spor, resimli, çiçekli ve hoş temalı modellerimizle modern bir davetiye seçebileceğiniz gibi, özel figürlü sizi yansıtan bindallı modelli bir kına davetiyesi de seçebilirsiniz.

Kına Davetiyelerinde Her Zevke Özel Ürünler

Davetiye modellerimizde her zevk ve tercihe uygun olan modelleri sunmaktayız. Kaliteli baskı ve canlı resimler ile oldukça beğeneceğiniz davetiye modellerimizde dilerseniz hoş objeli modellerimizi de tercih edebilirsiniz. İleriki yıllara bir anı olarak bırakacağınız nişan davetiyeleri ve kına davetiyelerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kına Davetiyelerinde Uygun Fiyat Seçenekleri

Birinci sınıf kalitede baskı tekniğiyle hazırladığımız davetiye modellerimiz zarflı ve zarfsız olarak tercih edilebilir. Davetiye üzerine yazılmasını istediğiniz yaldız, varak ve tuğra gibi baskıları da isteğinize uygun bir şekilde özenle hazırlamaktayız. Davetiyelerinize eklemek istediğiniz aksesuar seçimlerinizi bizlere iletebilirsiniz. En göz alıcı ve beğeni toplayıcı davetiye modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Rüyalarınızı süslemiş olan bu özel günlerde tüm dost, arkadaş ve akrabalarınızı davet edebilmeniz için davetiye fiyatlarımızı ekonomik seviyede belirlemekteyiz. Kaliteli baskıya sahip, canlı renkleriyle göz alıcı olan kına, nişan ve özel gün davetiyelerinizi sitemizden seçebilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.