Kristal DavetiyeGösterilen: 1 ile 100 arası, toplam: 132 (2 Sayfa)

Kristal Davetiye

Kristal Marka Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Özel günlerin en farklı habercisi olan davetiyeler değişik tasarımlarıyla her zevke hitap etmektedir. Doğum günleri, düğün, nişan, kına ve daha birçok organizasyon için davetlilerin çağırılması amaçlı olduğundan en şık kartlar yer almaktadır. En uygun davetiye fiyatları arayanların ortak adresi olması sebebiyle her gün yüzlerce müşteri aradığı davetiyeyi burada bulmaktadır. Kristal davetiyede birçok farklı şekil ve tasarım ortaya çıkmaktadır.

Davetiyelerde Farklı Tasarım

Davetiye kataloğu içerisinde bireyler istedikleri tarzı seçerek online şekilde sipariş verebilirler. Davetiye kartlarının yapısına göre değişen fiyatlar söz konusudur. Davetlilerin çağırılmasında en kolay yöntem olan davetiyeler son zamanlarda hayal gücünün artmasıyla daha farklı şekillerde yer almaktadır. Davetiyelerin büyüklüğü veya kullanılan malzemesine göre 0,50 - 5,00 TL aralığındadır. Masumiyetin ve güzelliğin en özel simgesi olan davetiyelerin çok çeşitli olması yelpazenin geniş olduğu anlamını taşır.

Davetlerin En Özel Simgesi

2019 davetiye modelleri arasında resmi internet sitesinin kategori bölümlerinden incelenerek sayı âdeti girilir ve anında sipariş verilir. Kolay ve güvenli sipariş ile kargolanan davetiyeler, sevdiklerinize dağıtmanız için gönderilmektedir. Davetiyeler özel günlere göre değişik tasarlanması işinizi kolaylaştıracaktır. Uzun yıllar anı olarak da saklanan davetiyelerin değişik modelleri son zamanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Sitede yer alan kategoriler incelenerek zevke göre davetiye seçimleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Sizlerin hayalinde tasarladığı davetiyelerde özel basım aracılığı ile oluşturulmaktadır.